Ana Sayfa  HIZLI ÜRÜN ARAMA  İletişim-Formu  İletişim Noktalarımız  Bizimle Çalışın  Editorial  Yorumlarınız  SSS  Haberler  Promosyonlar 
News Selected
02.11.2017
" ESEN KARDEŞLER ADANA da Derin Markalama Operasyonları İçin PR94 ü tercih etti. "
Esen Kardeşler Adana da nadir makinalar ile çok farklı konularda talaşlı imalat yapan Türkiye nin sayılı firmalarından birisi. Çok geniş yelpazede özel ürünler üreten Esen Kardeşler ürün takip edilebilirliği konusunda müşterilerinin ve kendi ihtiyaçlarını karşılamak üzere Markalama Dünyası ekibi ile çalışmayı tercih etmiştir. Boya uygulamaları sonrası markalama sonucunun okunabilirliğin idame edilmesi amacıyla 0.8mm derinlik sağlayabilen Dotpeenator PR94 seyyar Nokta Vuruşlu Markalama Makinası ile YT188P Kodlu Pin/Kartuş takımı ile çalışmaya başlayan firmamıza daha büyük başarılar diliyoruz.

List of News
Total Records: 16
 1 2 of 2 
ALFA LAVAL Nokta Vuruşlu Dotpeenator CO9 ile etiketlerini markalıyor.  12.12.2012 
Isı Transferi, Seperasyon ve Sıvı Taşıma sektörünün öncü kuruluşlarından olan ALFA LAVAL samandıra, İstanbul da yerleşik fabrikasında etiketlerinin markalanması süreçlerinde kullanılmak üzere yerli imalatımız olan Dotpeenator CO9 Nokta Vuruşlu Markalama Makinamızı tercih etti.
Tüpraş Aliağa Rafinerisi Takımlarını Dotpeenator ile Kodluyor   08.10.2012 
Tüpraş Aliağa Tesisleri takımlarını takipedilebilirliğini sağlamak amacıya takımlarına karekod (2D Data Matriks) kodlaması yapmak için yerli imalatımız olan Dotpeenator CO9 Nokta Vuruşlu Markalama Makinamıza yatırım gerçekleştirdi.
Pegasus markalama sistem tedarikcisi olarak Dotpeenator Takımını seçti.  06.06.2012 
Pegasus Hava Yollarına Ait olan Sabiha Gökçen Hava Limanında yerleşik Mekanik Bakım Atölyesinde çalışan yetkililer özel takımların markalanması ve kodlanması ihtiyacını karşılamaya yönelik olarak yerli imalatımız olan Dotpeenator CO9 Masa Üstü Nokta Vuruşlu Markalama Makinamızı tercih ettiler.
Borusan Mannesman Dotpeenator ile Markalıyor   20.12.2012 
Gebze de yerleşik olan Borusan Mannesman Boru Fabrikasın bünyesinde bulunan Kalite Bölümü çalışanları numune test parçalarının takibini yapmak amacıyla hassas ve kaliteli o.5-1mm markalama punto yüksekliğini sağlayan Lineer Kızaklı Dotpeenator CO9 Nokta Vuruşlu Markalama Makinamıza 2 adet olmak üzere yatırım gerçekleştirdi.
2011 Tahran Uluslararası Endüstri Fuarı  06.10.2011 
6-9 Ekim 2011 tarihinde 11 cisi düzenlenen Tahran Uluslararası Endüstri Fuarında bir adet Laserator TASKY 20W Q Anahtarlı Fiber Lazer ve 1 adet Dotpeenator CO9 Nokta Vuruşlu Markalama Sistemimizle yeraldık. Yüsek teknoloji imzası taşıyan ürünlerimiz İranlı yatırımcılar tarafından ilgiyle incelendi. Başarılı bir fuar süreci sergileyen ekibimize ve tercümanımıza teşekkür ediyoruz.
ISO 9001-2008 ve CE Belgelerimizi Aldık  08.04.2011 
SERMATEK olarak imalatını gerçekleştirdiğimiz bütün sistemlerimizde uyguladığımız kalite güvence procedürlerini 08.04.2011 tarihi itibari ile ISO 9001-2008 belgemiz ile belgelendirmiş durumdayız. Ayrıca imalatını yapmakta olduğumuz ürünlerimiz artık CE belgeli olarak bütün dünyada nihai kullanıcılarına ulaşmaktalar.

12 of 2 

Our Referances
News
2018 Euro Blech Fuar Katılımımız Hakkında
ESEN KARDEŞLER ADANA da Derin Markalama Operasyonları İçin PR94 ü tercih etti.
Makinalarımız bu defa 18-23 Eylül 2017 tarihleri arasında EMO da
 1 of 6 
Customer Comments
Customer comments on used marking technologies, marking systems and marking techniques

" Standartlarımız gereği, güvenlik ürünlerinde, malzeme özelliklerinin belirgin, silinmez ve okunaklı olması gerekmektedir. Uzun araştırmalar sonucu tanıştığımız firmanızdan aldığımız ve 2,5 yıldır kullanmakta olduğumuz ürününüzden oldukça memnunuz. Şimdiye kadar hiçbir sorun yaşamadık.  "
Orçun Yolcu | Endüstri Teknisyeni

WITTUR Asansör San. ve Tic. A.Ş.

 1 of 8   

Question: Merhabalar.Ben Ankara Group Baran Otomotiv San ve Tic.Ltd Şti.Ürün Geliştirme Departmanından Şeyda Memili.Biz şirket olarak Alüminyum ve Krom malzeme kullanarak otomotiv aksesaurları tasarımı ve üretimi yapmaktayız.Ürünlerimizde Şirket logomozu reklam amaçlı kullanmak istiyoruz.Daha önce yapışkanlı stecer kullanılıyorduk fakat uzun ömürlü olmuyordu.Bize ne tavsiye edersiniz.Özellikle Alüminyum ve paslanmazlar üzerine kabartma veya yazı şeklinde olması gerekiyor.İyi günler...
Answer: Merhaba, özellikle yüksek hacimli otomobil yedek parça üretiminde lazer markalama veye pin markalama yöntemi tercih edilmektedir. Burda tercih sebeblerinden en önemlisi işçilik maliyetleri ve zaman faktörüdür. Ancak yapılacak yatırımın düşük tutulması gereken durumlarda ve düşük hacimde üretilen yedek parçaların markalanmasında Elektrokimyasal markalama yöntemi uygun bir yöntem olabilmektedir. Bizlerle temasa geçebilirseniz konu hakkında sizlere daha kapsamlı bilgi verebiliriz.
 Your friend's e-mail
 Your name & sirname
 Verification Code

Dot Peen Marking Machine Movies

 1  of 2    

© 2015  Sermatek Makina Sanayi ve Dış Ticaret Ltd. Şti. 
Designed by